Web Analytics

Cem Gelinoğlu Başrollü “Aykut Enişte”den Fragman!

Cem Gelinoğlu Başrollü “Aykut Enişte”den Fragman!

  11 Mayıs 2019

  152 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Komedi sınıfındaki Aykut Enişte'den fragman yayınlandı.

Vine dünyasında bir zamanlar fenomen olan Cem Gelinoğlu’nun yeni filmi Aykut Enişte’den fragmanı izleyici ile buluştu. Komedi dalındaki film, iki farklı ailenin birden eniştesi olmaya çalışan Aykut isimli bir adamı hikayesinin iç yüzünü alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Onur Bilgetay üstleniyor.

Komedi türündeki Aykut Enişte’nin konusu ise şöyle: Tanımadığı bir kadın Aykut’tan telefonda babasına onun sevgilisiymiş gibi davranmasını ister. Bunun üzerine babası, kızını ve sevgilisini yemeğe davet edecektir. Bu yemeğin ardından ise olaylar birbirini tanımayan bu ikiliyi evlendirmeye kadar gidecektir. Ancak bir sorun vardır. Aykut zaten başka biriyle evlenmeye hazırlanmaktadır. Bu durumda Aykut, iki farklı ailenin de eniştesi olarak işin içinden çıkmaya çalışacaktır. Aykut, bunu başarabilecek midir?

Ali Kundilli, Ali Kundilli 2, Yok Artık 2 ve Şansımı Seveyim filmleriyle tanınan ve ilk kez Vine fenomeni olarak takipçilerinin karşısına çıkan Cem Gelinoğlu’nun başrolünde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Beni Unutma, Yeşil Deniz, Oğlan Bizim Kız Bizim gibi yapımlardan hatırladığımız Melis Babadağ; Kalp Atışı dizisi ve Taksim Hold’em ile karşımıza çıkan Ege Kökenli; Kız Kardeşler, Anons, Görülmüştür, Son Çıkış, Yol Kenarı, Albüm, Körfez gibi ödüllü filmlerin usta oyuncusu Müfit Kayacan; Köksüz filmiyle tanıdığımız ve birçok dizide karşımıza çıkan Lale Başar; usta tiyatro oyuncusu Ali Erkazan, Güven Hokna, Özlem Çakar, Selen Domaç, Ferdi Sancar, Mekin Sezer ve Ecrin Moğultay gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ilk yönetmenlik denemesini yapan Onur Bilgetay üstleniyor. Senaryoda ise Cem Gelinoğlu ile Giray Altınok’un imzası bulunuyor.

BKM bünyesinde izleyicileriyle buluşacak olan komedi filmi Aykut Enişte, 24 Mayıs tarihinde sinemalarda gösterilmeye başlayacak. filmsihirbazi.com olarak Cem Gelinoğlu filmlerini tavsiye ederiz.

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmsihirbazi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.